Єврокомісар: У 2015-му гуманітарна допомога Україні склала 30 млн євро

Брюссель однією зі своїх пріоритетних задач вважає рятувальні операції, спрямовані на надання допомоги населенню на підконтрольних бойовикам територіях Донбасу
Depo.Гроші
4 січня 2016 05:36
ФОТО: depo.ua

Про це заявив єврокомісар з питань гуманітарної допомоги та кризового врегулювання Христос Стиліанідіс. Таку відповідь він дав на запит члена Європарламенту від Естонії Урмаса Паета, повідомляє depo.ua з посиланням на Deutsche Welle.

Депутат Європарламенту, зокрема, звернув увагу на необхідність підтримки жителів Маріуполя у холодну пору року та нагадав, що інфраструктурі міста було нанесено серйозних збитків у результаті бойових дій на Сході України.

"Основною метою є підтримка невідкладних рятувальних операцій у районах, які постраждали найбільше, та, передусім, на тих територіях, які не знаходяться під контролем українського уряду, а також по обидва боки від лінії зіткнення", - цитують Стиліанідіса естонські ЗМІ.

За словами Стиліанідіса, Єврокомісія від початку конфлікту в Україні надала близько 62,85 мільйона євро на гуманітарну допомогу і проведення оперативних відновлювальних робіт.

"Лише в 2015 році на гумдопомогу було виділено 30 мільйонів євро", - зазначив єврокомісар.

За його словами, близько 55 відсотків від загальної суми спрямували на підтримку населення в Донецькій та Луганській областях.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.