Єврокомісар розповів, на що підуть €1,8 млрд допомоги Україні

Допомога Європейського Союзу в розмірі 1,8 мільярдів євро використають на реалізацію Угоди про асоціацію між Україною та ЄС та адаптацію української економіки до зони вільної торгівлі
Depo.Гроші
28 квітня 2015 16:55
ФОТО: depo.ua

Про це заявив у вівторок комісар ЄС з питань європейської політики сусідства та перемовин із розширення Йоганнес Хан, під час Міжнародної конференції на підтримку України, передає depo.ua з посиланням на Укрінформ.

"Сфери використання пов'язані з реалізацією угоди про асоціацію, в якій ми маємо зафіксовані пріоритети: реформа судової влади, децентралізація, конституційна реформа, боротьба з корупцією. Крім того, маємо здійснити підготовку до повної реалізації угоди про зону вільної торгівлі, яка почне діяти з 1 січня 2016 року та на що ми додатково виділили 110 мільйонів євро",- сказав Хан.

Єврокомісар додав, що Євросоюз подав список умов використання згаданої допомоги розміром 1,8 мільярда євро і зараз очікує відповідь українського уряду на них.

"Я мав зустріч з міністром фінансів України. Вона сказала, що збирає пропозиції від причетних міністерств. Ми отримаємо відповідь, можливо цього або наступного тижня, після цього зможемо одразу розпочати переговори з укладення угоди, яка дозволить розпочати використання грошей",- наголосив Хан.