Євробанк може надати ще 250 млн євро Україні

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) може надати фінансування в розмірі EUR250 млн на реалізацію другого проекту з оновлення інфраструктури громадського транспорту українських міст

Про це йдеться на сайті ЄБРР, інформує Depo.ua з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

Згідно з повідомленням, рішення про виділення фінансування рада директорів ЄБРР має намір ухвалити 24 липня поточного року.

"ЄБРР укладатиме кредитні угоди з відповідними комунальними транспортними компаніями, а також угоди про гарантію та підтримку проектів із містами. Кожен кредит буде гарантований муніципалітетом", - наголошується в повідомленні.

Інвестиції переважно надаватимуться на оновлення транспорту (придбання нових тролейбусів, автобусів, трамваїв і вагонів метро) та модернізацію інфраструктури громадського транспорту, включаючи автоматичний збір плати за проїзд, автоматичне визначення місцеперебування транспортних засобів та руху транспорту.

Нагадаємо, Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) планує збільшити інвестиції в економічний сектор України в 2 рази-до 1 млрд доларів в 2019 році порівняно з 2018 роком.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна