Євгеній Чичваркін: чому Україні потрібен "стрибок віри"

Опальний російський підприємець збирається в Київ з актуальним "психотерапевтичним" майстер-класом
Depo.Гроші
13 липня 2015 15:39
ФОТО: depo.ua
Євгеній Чичваркін: чому Україні потрібен "стрибок віри"
Євгеній Чичваркін: чому Україні потрібен "стрибок віри"

"До України мене запрошують рекордну кількість разів. І ставлять приблизно одні й ті самі питання: як заробити в цій ситуації, як діяти? Складається враження, ніби ми, коучі та бізнес-тренери, - наче банда психотерапевтів. А наше завдання - сказати: «Годі лежати на канапі: у вас дві руки, дві ноги, голова - йдіть і працюйте", - жартує Чичваркін. Проте поради в нього цілком серйозні й практичні, а головне: справді корисні для людей бізнесу - від власників і топ-менеджерів великих корпорацій до стартаперів.

Колишній власник віджатої Путіним мережі "Євросєть" - мобільного ритейлера, що розвивався динамічніше за будь-який інший у світі, - на власному досвіді знає, як починати все з початку.

Переїхавши до Лондона, Чичваркін не відразу знайшов свою нішу: "На Оксфорд-стріт я заходив до кожної крамниці та ставив собі запитання: хочу я бути її власником чи ні? Мені сподобався Selfridges, проте в мене ніколи не буде стількох мільярдів, аби його купити. Чи хочу я займатися одягом? Ні. Парфумами? Ні. Чимось жахливим? Ні. Чимось прекрасним? Так. Зайшов у магазин алкоголю Berry Brothers - і потрапив до місця, яке б хотів мати у власності. Тут я можу провести години, дні та вмерти серед цих прекрасних вин!" - згадує бізнесмен.

Сьогодні Чичваркін - акціонер винного магазину Hedonism Wines у Лондоні, який без зайвої скромності називає найкращим на планеті.

"В нас понад 9 тисяч найменувань вин і фокус на сервісі", - пояснює він ключові принципи свого бізнесу. Перфекціоніст у всьому, Чичваркін вважає: саме увага до деталей - наріжний камінь репутації та успіху будь-якої справи.

До підготовки свого майстер-класу "Свобода та процвітання", що відбудеться 7 серпня 2015 року в київському конгрес-холі "КосмополітЪ", Чичваркін підійшов із такою самою прискіпливістю.

Всі три тематичні блоки - "Таргани в головах та каміння в кишенях", "Варяги в уряді. Просвіта в наших душах" і "Стрибок віри для України", - адаптовані до сучасних реалій нашої держави й присвячені системному підходу до виходу з кризи на особистому, бізнес- та державному рівнях. Адже Чичваркін певен: сьогодні, попри всі проблеми та негаразди, в нашої країни є величезний потенціал для якісного стрибка вперед - треба лише мати рішучість його зробити.

Зареєструватися на майстер-клас можна за посиланням //chichvarkin.psconsulting.com.ua/?partner=depo