Євген Чичваркін – про "варягів" та "тарганів"

На майстер-класі у Києві 7 серпня політемігрант та успішний підприємець розкаже про своє бачення виживання бізнесу під час кризи
Depo.Гроші
17 липня 2015 17:31
ФОТО: depo.ua
Євген Чичваркін – про "варягів" та "тарганів"
Євген Чичваркін – про "варягів" та "тарганів"

Нещодавно інтернетом пройшла новина: можливо, Чичваркін стане новим головою «Укрнафти». Але сенсації не вийшло - інформація не отримала офіційного підтвердження. Тим не менш політемігранту та успішному підприємцю однозначно є, що сказати з приводу українських реформ. І скаже він, до речі, найближчим часом - на персональному майстер-класі «Свобода та процвітання», що відбудеться 7 серпня 2015 року в київському конгрес-холі «КосмополітЪ».

На думку Чичваркіна, за виконання декількох ключових умов - зокрема, це подолання корупції, проведення судової та податкової реформ, - в нашої країни, до якої бізнесмен ставиться з великою симпатією, є реальні шанси для якісного ривка вперед. І кожен має докласти до цього персональних зусиль.

Програму майбутньої зустрічі бізнесмен структурував наступним чином: перший блок, «Таргани в головах та каміння в кишенях», - це певної мірою «психотерапевтичний» сеанс, що розглядає ключові проблеми, котрі заважають як країні в цілому, так і кожному з нас рухатися вперед.

Назва другого - «Варяги в уряді. Просвіта в наших душах», - промовляє сама за себе. «На мій погляд, мали покликати Белковського, Каху Бендукідзе, доки той був живий. Крім того, могли б позвати мене. Нам немає чого ділити з українськими корупціонерами, ми - чисті «варяги», які дуже хочуть, аби вплив Путіна зменшився. Які хочуть, аби в Росії був ліберальний режим. І які з великим завзяттям та задоволенням провели б необхідні реформи. Тобто, в України є серйозна проблема.

Багатьом це може не сподобатись, але у вашій країні є дефіцит національної еліти. Як це було за Петра І в Росії. Тоді він привіз людей, майстрів своєї справи, з Європи», - пояснював Чичваркін в одному з інтерв'ю навесні цього року. Ну а фінальна третя частина майстер-класу - «Стрибок віри для України», - це своєрідний «коучінг» та систематизація інформації. Як то кажуть - бери і дій: за тебе цього ніхто не зробить.

До наповнення блоків практичним контентом із креативними назвами ідейний перфекціоніст Чичваркін також підійшов з усією відповідальністю: всі його виступи сповнені конкретних прикладів з життя. А життя ж бо цікаве: від власника одного з найбільших світових мобільних ритейлерів в Росії до акціонера елітного винного магазину у Великобританії - таким досвідом гріх не поділитися! Він буде корисний як власникам бізнесу, так і менеджерам різного рівня або стартаперам. Зареєструватися на майстер-клас можна за посиланням chichvarkin.psconsulting.com.ua