ЄС сьогодні продовжить санкції проти Криму без обговорення

Рада ЄС з економічних та фінансових питань (Екофін), яка збереться в Люксембурзі в п'ятницю, прийме без обговорення рішення про продовження економічних санкцій щодо Криму
Depo.Гроші
19 червня 2015 05:37
ФОТО: depo.ua

Це випливає з матеріалів до засідання Екофін, в яких питання про внесення змін до рішення Ради ЄС "про обмежувальні заходи у відповідь на незаконне приєднання Криму і Севастополя" до Росії внесений в розділ "А", пункти якого міністри, які беруть участь у засіданнях, приймають без обговорення, передає depo.ua з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

Це питання було погоджено 17 червня на засіданні Комітету постійних представників країн ЄС. З цього приводу дипломатичне джерело в інститутах ЄС повідомило в середу після прийняття рішення Комітету, що воно буде схвалене в рутинному порядку до кінця тижня, і його не виносять на засідання Ради ЄС із закордонних справ 22 червня.

"Політичне рішення про продовження заходів ЄС щодо Криму на рік вже є. Воно не вимагає дебатів, а повістка ради в понеділок і так перевантажена", - сказав співрозмовник агентства.