ЄС припинить фінансову підтримку України, якщо реформ не буде

Європейський Союз допускає припинення виплати макрофінансової допомоги Україні у разі непроведення реформ.
Depo.Гроші
19 травня 2016 17:55
ФОТО: depo.ua

Про це сказала голова місії комітету Європарламенту з бюджетного контролю Інге Гресслє, повідомляює depo.ua з посиланням на Українські Новини.

"Ми сподіваємося, що Верховна Рада зробить все необхідне для продовження реформ. В іншому випадку ми будемо змушені заблокувати макрофінансову допомогу на підтримку реформ", - сказала Грессле.

За її словами, до України висувають дуже серйозні вимоги, оскільки у фінансуванні реформ задіяно багато організаційе.

"Ми констатували зменшення швидкості реформ. З макрофінансової допомоги ще не виконані вимоги для надання 800 млн євро", - повідомила вона.

Комітет бюджетного контролю займається перевіркою використання коштів, які йдуть за європейськими програмами та використовуються в Україні в обсязі 3,4 млрд.

"Вчора ми зустрілися з депутатами, міністром економічного розвитку і першим віце-прем'єром. Ми отримали повну картину того, що відбувається в Україні - як ведеться боротьба з корупцією... Ми мали можливість констатувати прогрес в цій області", - сказала вона.

Нагадаємо, палата представників конгресу США ухвалила проект бюджету на 2017 рік, в якому передбачені значні кошти на фінансування безпеки України.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші