ЄС надасть $1 млрд євро українським компаніям з кращими бізнес-планами

Європейський банк реконструкції і розвитку та Європейський інвестиційний банк планують виділити понад 1 млрд євро кредиту. Кошти через українські банки підуть на кредитування українських виробників
Depo.Гроші
25 вересня 2015 16:08
ФОТО: depo.ua

Програма має запрацювати в першому кварталі 2016 року, розповів керівник програм співробітництва Представництва ЄС в Україні Беренд де Гроот, повідомляє depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

Також буде виділено 95 млн євро безпосередньо від Євросоюзу.

За словами Гроота, ці гроші будуть виділятися місцевим українським банкам для кредитування українського бізнесу, що потребує допомоги в технічному переоснащенні виробництва товарів відповідно до експортних вимог ЄС.

Для отримання цих кредитів компанії повинні будуть надати бізнес-план, який буде перевірятися інвестором. Відсоткову ставку за кредитами де Гроот не уточнив, просто зазначивши, що "ці фінанси видаватимуть на досить гарних умовах".

Нагадаємо, що також Світовий банк передасть $1 млрд для закачування газу в підземні сховища України (ПГС), щоб не допустити перебоїв із його постачанням у Європу взимку.

Більше новин економіки читайте у розділі Гроші.depo.ua.