ЄС хоче пришвидшити переговори про вільну торгівлю з Україною

У Єврокомісії задоволені результатами технічних консультацій щодо запровадження поглибленої і всеохоплюючої зони вільної торгівлі між ЄС та Україною та сподіваються на якнайскоріше проведення політичних переговорів
Depo.Гроші
21 квітня 2015 15:40
ФОТО: depo.ua

Про це заявив у вівторок речник Єврокомісії Даніель Розаріо за результатами тристоронніх технічних консультацій ЄС-Україна-РФ, які пройшли 20-21 квітня у Брюсселі, повідомляє depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Технічні консультації між ЄС, Україною і Росією тривали 10 годин. Сторони обговорили практичні шляхи вирішення питань щодо занепокоєнь з боку російської сторони у зв'язку з імплементацією поглибленої і всеохоплюючої зони вільної торгівлі між Україною і ЄС... Усі сторони наголосили на своїх позиціях, і ми пізніше переведемо їх на політичний рівень, щоб використати можливості політичного переговорного процесу", - заявив представник Єврокомісії.

Він зазначив, що переговори на політичному рівні мають відбутися якнайскоріше.

Нагадаємо, Україна і ЄС домовилися про відтермінування до 1 січня 2016 року застосування положень Угоди про асоціацію щодо створення поглибленої і всеосяжної зони вільної торгівлі.

Натомість європейська сторона в односторонньому порядку скасувала для українських експортерів торговельні мита.

Мітки: