ЄС анонсує зниження цін в Україні після старту вільної торгівлі

Перевага від нового типу торговельно-економічних відносин між ЄС та Україною в рамках Зони вільної торгівлі буде обопільною
Depo.Гроші
4 січня 2016 12:12
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в офіційному комюніке Єврокомісії з нагоди початку дії ЗВТ, передає depo.ua.

"Підприємства з України здобувають стабільний і передбачуваний преференційний доступ на найбільший ринок у світі з 500 млн клієнтів. Одночасно європейські підприємства зможуть отримати вигоду з більш легкого доступу на український ринок і будувати нові відносини з українськими постачальниками і партнерами по співпраці", - сказано в тексті повідомлення.

У Єврокомісії також підкреслюють, що ЗВТ допоможе українським громадянам отримати ширший доступ до продукції високої якості, а посилення конкуренції та зниження імпортних тарифів повинно привести до зниження цін в Україні на товари та продукти з ЄС.

Крім того, в документі наголошується, що наближенням до законодавства Євросоюзу в таких областях як конкуренція, державні закупівлі та захист прав інтелектуальної власності, угода про ЗВТ сприятиме модернізації і диверсифікації економіки України і створить додаткові стимули для реформ, зокрема, по боротьбі проти корупції .

Нагадаємо, угода про поглиблену і всеосяжну зону вільної торгівлі (ЗВТ) між Україною та Європейським Союзом набула чинності 1 січня 2016 року.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.