Ernst&Young перевірить фінанси "Укрзалізниці"

Аудиторська компанія Ernst&Young виграла конкурс на закупівлю аудиторських послуг, що проводиться Державною адміністрацією залізничного транспорту України ("Укрзалізниця")
Depo.Гроші
14 квітня 2015 12:25
ФОТО: depo.ua

Про це стало відомо в ході процедури оголошення переможця конкурсу у вівторок, передає depo.ua з посиланням на "Економічну правду".

Ціна пропозиції переможця в ході його оголошення не було названо, проте раніше повідомлялося, що Ernst&Young запросили за свої послуги 19,8 млн грн (з ПДВ).

У конкурсі також брала участь компанія PricewaterhouseCoopers, яка оцінила свої послуги в 25 млн грн (з ПДВ), передає "Інтерфакс-Україна".

Конкурс проводився з метою отримання аудиторських звітів за зведеної фінансової звітності "Укрзалізниці" за 2014 і 2015 рр. та звіту по огляду проміжної скороченої зведеної фінансової звітності за перше півріччя 2015 року, а також для підтвердження фінансових коефіцієнтів, розрахованих "Укрзалізницею" згідно з умовами кредитних договорів, укладених замовником з банками-кредиторами, станом на 31 грудня 2014 року, 30 червня 2015 і 31 грудня 2015 року.