Ердоган кує власну "газову зброю"

Ціна на азербайджанський газ для європейських країн буде визначатися на турецькому кордоні
Ердоган кує власну "газову зброю"
Ердоган кує власну "газову зброю"

Про це пише турецька газета Milliyet з посиланням на президента Міжнародної асоціації з енергетичної економіки Гюркана Кумбароглу, повідомляє depo.ua з посиланням на Росбалт.

За його словами, Туреччина може зіграти ключову роль у визначенні ціни на газ, який буде транзитом надходити в Європу з Азербайджану, Росії та Ірану.

"Вартість газу цих країн для Європи буде визначатися на кордоні з Туреччиною", - сказав Кумбароглу.

Транспортування 10 млрд кубометрів азербайджанського газу з Каспійського регіону через Грузію і Туреччину в Європу щорічно передбачена проектом "Південний газовий коридор".

На початковому етапі газ, який видобуватиметься в рамках другої фази розробки азербайджанського газоконденсатного родовища "Шах Деніз", розглядається в якості основного джерела для проектів "Південного газового коридору". На більш пізньому етапі до проекту можуть бути підключені інші джерела.

Газ в рамках другої стадії розробки родовища буде експортуватися в Туреччину і на європейські ринки шляхом розширення Південнокавказького газопроводу і будівництва Трансанатолійського (TANAP) і Трансадріатичного (ТАР) трубопроводів.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші