Ердоган кує власну "газову зброю"

Ціна на азербайджанський газ для європейських країн буде визначатися на турецькому кордоні
Depo.Гроші
26 березня 2016 10:07
ФОТО: depo.ua
Ердоган кує власну "газову зброю"
Ердоган кує власну "газову зброю"

Про це пише турецька газета Milliyet з посиланням на президента Міжнародної асоціації з енергетичної економіки Гюркана Кумбароглу, повідомляє depo.ua з посиланням на Росбалт.

За його словами, Туреччина може зіграти ключову роль у визначенні ціни на газ, який буде транзитом надходити в Європу з Азербайджану, Росії та Ірану.

"Вартість газу цих країн для Європи буде визначатися на кордоні з Туреччиною", - сказав Кумбароглу.

Транспортування 10 млрд кубометрів азербайджанського газу з Каспійського регіону через Грузію і Туреччину в Європу щорічно передбачена проектом "Південний газовий коридор".

На початковому етапі газ, який видобуватиметься в рамках другої фази розробки азербайджанського газоконденсатного родовища "Шах Деніз", розглядається в якості основного джерела для проектів "Південного газового коридору". На більш пізньому етапі до проекту можуть бути підключені інші джерела.

Газ в рамках другої стадії розробки родовища буде експортуватися в Туреччину і на європейські ринки шляхом розширення Південнокавказького газопроводу і будівництва Трансанатолійського (TANAP) і Трансадріатичного (ТАР) трубопроводів.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші