ДТЕК купив австралійське вугілля. Росія поставки зриває

Поставка палива з Росії досі не нормалізувалася
Depo.Гроші
19 грудня 2014 14:53
ФОТО: depo.ua
ДТЕК купив австралійське вугілля. Росія поставки зриває
ДТЕК купив австралійське вугілля. Росія поставки зриває

Про це повідомили в прес-службі ДТЕК, передає «Лівий берег» з посиланням на «Українські новини».

«Для диверсифікації поставок ДТЕК закупив близько 90 тис. тонн вугілля в Австралії», - йдеться в повідомленні. Паливо вже доставлено на електростанції компанії.

При цьому в компанії зазначають, що поставки вугілля з Росії досі не нормалізувалися.

«Зараз в Україні відправляють вагони з вугіллям, оформлені до 21 числа (листопада), але частина з них так і не перетнула українсько-російський кордон. Нові відвантаження вугілля не здійснюються», - йдеться в повідомленні.

Відомо, що нестача вугілля антрацитових марок є основною причиною гострого дефіциту електроенергії в країні, що призводить до масових відключень споживачів. В окремих регіонах світло вимикають кожні кілька годин.

Енергохолдинг ДТЕК керує дев'ятьма ТЕС у регіонах і двома ТЕЦ у Києві.

Нагадаємо, що з грудня в Україні почалися віялові відключення електроенергії, які пов'язані з дефіцитом вугілля енергетичних марок на складах ТЕС через військові дії на Донбасі, де розташована більшість шахт.

У таких умовах Україна почала імпорт вугілля дефіцитних марок.

На вчорашній прес-конференції президент РФ Володимир Путін повідомив, що  Росія вплинула на представників непідконтрольних Україні територій Донбасу, щоб шахти відновили поставки вугілля на решту території України, але поки що на цьому все й закінчилося.