З березня тарифи на електроенергію зростуть на 40% - Демчишин

З березня 2015 року українців чекає підвищення тарифів на електроенергію на 40%
Depo.Гроші
20 лютого 2015 10:40
ФОТО: depo.ua
З березня тарифи на електроенергію зростуть на 40% - Демчишин
З березня тарифи на електроенергію зростуть на 40% - Демчишин

Про це повідомив міністр енергетики та вугільної промисловості України Володимир Демчишин в інтерв'ю журналу «Фокус», передає УНН.

«На 40%, починаючи з березня, повинні зрости тарифи на електроенергію», - заявив він, зазначивши, що такі заходи обговорені з МВФ.

Також, за словами міністра, населення очікує поетапне зростання тарифів на природний газ і теплокомуненерго до ринкового рівня протягом двох років.

Перше підвищення відбудеться після завершення опалювального сезону вже в квітні, зазначив Демчишин.

«Люди отримають платіжки, оцінять нові тарифи і влітку утеплять стіни, поміняють котли, щоб підготуватися до майбутньої зими. З квітня також введемо систему субсидій», - розповів він, уточнивши, що «їх буде отримувати дві третини населення».

За його словами, на субсидії в поправках до бюджету передбачено 12,5 млрд грн.

Як повідомляв depo.ua, наступного тижня можуть знову підвищити тарифи на електроенергію.

Також повідомлялося, що тарифи на газ для населення в Україні будуть підвищені з квітня поточного року. Підвищення цін було одним з ключових пунктів переговорів з основним кредитором країни Міжнародним валютним фондом.

Нагадаємо, згідно з програмою діяльності Кабінету Міністрів України на 2015 - 2016 роки, перехід на ринкові ціни на газ і електроенергію для населення повинен відбутися до 2017 року.