Експерти ЖК «Молодіжне Містечко»: як визначити термін служби будинку?

Абсолютно вся нерухомість, рано чи пізно, має певний ступінь зносу. Цей термін загальноприйнято називати саме терміном життя будівлі. Адже будівлі, як і більшість предметів, які знаходяться в оточенні людини, поступово старіють, втрачають свою колишню міцність, надійність, і просто стають непридатними для проживання в них людей
Depo.Гроші
14 березня 2015 09:43
ФОТО: depo.ua
Експерти ЖК «Молодіжне Містечко»: як визначити термін служби будинку?
Експерти ЖК «Молодіжне Містечко»: як визначити термін служби будинку?

Звичайно ж, під час проведення будівельного процесу зі створення нового будинку, для нього підбирається певний майданчик, який в більшості випадків розташовується саме на тій території, де розташована інша житлова нерухомість. Варто враховувати, що до такого майданчика в обов'язковому порядку повинні будуть бути проведені системи постачання, електроенергії, вода і каналізація, газ та системи опалення. Також варто пам'ятати і про обов'язкову, встановлену в будинках систему вентиляції.

Перед тим, як купити квартиру в Києві, потрібно враховувати і обов'язкову відповідність всім нормам санстанції всіх інженерних систем. Варто пам'ятати про те, що вологість повітря в приміщеннях, де проживатимуть люди, повинна бути не більше 55 відсотків з урахуванням того, що температура в приміщенні повинна бути не менше 18 градусів. Варто також добре продумати і захист будинку від впливу на нього дощової, талої або ж ґрунтової вологи. Кімнати, в яких живуть люди, і кухня в обов'язковому порядку повинні мати вікна. Що ж стосується допоміжних приміщень та санітарного вузла, то для таких типів кімнат, установка вікон не є обов'язковою умовою.

Також потрібно пам'ятати і про правило, яке забороняє розміщення санітарних вузлів, і душових кабін, безпосередньо над житловими приміщеннями. Також, варто пам'ятати про те, що як цокольні поверхи, так і підвали, ні в якому разі не повинні мати житлових приміщень. До того ж, якщо в будинку буде більш ніж п'ять поверхів, то в ньому в обов'язковому порядку повинен бути встановлений ліфт.

Що ж стосується саме термінів експлуатації квартири в Києві, то він визначається безпосередньо по тому, яким чином проводилася експлуатація будинку. Умовно можна розділити термін життя приміщення на дві категорії, а саме економічний, куди відноситься те, скільки саме використовувалася будівля для отримання за її допомогою доходів. Другим же є час життя самого приміщення, куди відноситься саме той період часу, з якого будинок був побудований ним протягом експлуатації. Головне визначитися з тим, придатний будинок для використання, або ж ні.