Експерт пояснила, кому в Україні вигідний податок на виведений капітал

Введення податку на виведені капітал в Україні вигідно великим компаніям і тіньовому бізнесу

Про це в ході Дискусійного клубу "ДС" заявила глава ради директорів аудиторської фірми "Аксьонова та партнери" GGI Geneva Group International Олена Макеєва, передає Depo.ua.

"Так кому ж все-таки буде вигідний цей податок. Прибутковим компаніям і їх багатим акціонерам, тіньовому бізнесу і фіктивним підприємцям. Хто за це заплатить? Заплатимо ми з вами - громадяни, які платять податки", - зазначила вона.

І підтвердження тому, за словами Макєєвої, вже є на сьогоднішній день, оскільки міністр соцполітики Андрій Рева раніше запропонував переглянути ЄСВ і підвищити його для тих, хто отримує великі зарплати.

"ПнВК точно викличе соціальний резонанс в нашій країні і це те, чому сьогодні понад 280 тис. людей вийшли у всій Франції проти Макрона, в політиці якого, до речі, було підвищення акцизних податків з метою зменшення шкоди для екології", - вважає експерт.

Нагадаємо, Анатолій Амелін зазначив, що податок на виведений капітал зменшить тиск на бізнес, та пояснив, куди бізнес спрямує звільнений від податків оборотний капітал.

Також він пояснив, що на зростання економіки впливають інвестиції, чистий експорт, споживання і державні витрати.

Олексій Кущ упевнений, що податок на виведений капітал в Україні призведе до дірки в бюджеті, крім того, він додав, що цей податок збільшить бар'єри між великим і малим бізнесом.

Михайло Соколов заявив, що податок на виведений капітал вигідно вирізнятиме Україну серед інших країн.

Олексій Шевнін вирахував, що податок на виведений капітал додасть Україні 2% ВВП.

Тетяна Шевцова заявила про шкоду для України від податку на прибуток.

Олена Макеєва поінформувала, що податок на прибуток в цьому році з урахуванням останнього кварталу принесе в українську казну 90 млрд грн, та запевнила, що податок на виведений капітал дозволить тіньовій економіці стати недоступною для контролю.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна