ЗМІ: Екс-міністр Януковича продає в центрі Києва взуття з крокодила і страуса (ВІДЕО)

Власником нового бренду Zlocci, під вивіскою якого в центрі Києва продають дороге взуття зі шкіри страуса і крокодила, ймовірно є оголошений у розшук екс-міністр екології Микола Злочевський
Depo.Гроші
24 липня 2015 14:27
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у матеріалі програми "Схеми" "Радіо Свобода", передає depo.ua.

Журналісти з'ясували, що торгова марка Zlocci зареєстрована на кіпрську компанію "Аметоса інвестментс ЛТД". Вона пов'язана з іншими бізнесами екс-міністра.

У магазині Zlocci пропонують придбати взуття і ремінь зі шкіри крокодила зі знижкою за близько 60 тис. грн.

Є низка свідчень, що саме Злочевський є власником цього магазину. Наприклад, адреса реєстрації власника торгової марки, компанії "Аметоса інвестментс ЛТД", збігається з адресою фірми "Біртіліна консалтинг ЛТД". Остання є співвласником двох палаців із земельними ділянками на Київському водосховищі разом із батьком Миколи Злочевського. Майже рік журналісти виявили, що цими маєтками і землею володіє Злочевський, який був міністром екології України за президентства Віктора Януковича.

Дочка колишнього урядовця Карина Злочевська значну частину публічних постів на своїй сторінці у "Фейсбуці" присвячувала саме новому магазину Zlocci. Однак вона відмовилася надати журналістам коментарі з цього приводу.

За даними видання, торгову марку Zlocci реєструвала та ж людина, яка раніше допомагала реєструвати інтелектуальну власність компанії "Інфокс"-ТМ "Біолонг". Це - Охотнікова Катерина Олександрівна. Власником і бенефіціаром компанії "Інфокс", відповідно до державного реєстру, є Микола Злочевський. Але формально продає дорого взуття Валерій Ткач - фізична особа - підприємець.

Нагадаємо, що проти Злочевського порушені дві кримінальні справи - за зловживання службовим становищем і заволодіння бюджетними коштами, а також за незаконне збагачення.

Останні новини про бізнес читайте в рубриці Гроші.depo.ua.