Економіка Росії не заслужила стабільного прогнозу, - Moody's

У міжнародному рейтинговому агентстві Moody's у вівторок заявили, що відновлення російської економіки поки що не може привести до стабілізації прогнозу суверенного рейтингу країни
Depo.Гроші
21 червня 2016 18:34
ФОТО: depo.ua

Про це заявив головний аналітик Moody's групи суверенних рейтингів Європи Дітмар Хорнунг, інформує depo.ua з посиланням на Укрінформ.

"У нас негативний прогноз, який відбиває тривалі труднощі для Росії, включаючи, незважаючи на недавнє відновлення, ситуацію з в'ялими цінами на сировинні товари, близьку до докризової", - сказав він.

За його словами, поліпшень для стабілізації прогнозу на даний момент немає.

"(Немає) жодних поліпшень у тій мірі, в якій ми могли б розглядати стабілізацію прогнозу на даний момент", - додав він.

Moody's зберігає негативний прогноз "сміттєвого" рейтингу Ba1 для Росії, проте зростання цін на нафту до 50 дол. за барель і жорсткий контроль над фінансами надали підтримку економіці країни в 2016 році.

"Якщо ми побачимо ознаки значного поліпшення середньострокового економічного прогнозу, і поліпшення щодо інвестиційного клімату в Росії, і поповнення фінансових буферів, усі ці фактори можна буде назвати позитивними для кредитного рейтингу", - резюмував Хорнунг.

Рейтинг державних облігацій Росії був знижений агентством Moody's з рівня Baa3 до Ba1 з негативним прогнозом ще в лютому 2015 року. Тоді прогноз також був негативним. Агентство вважало, що в 2015 році російську економіку чекає глибока рецесія, причому економічний спад прогнозується і в 2016 році.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші