ЄК виділить Україні 25 млн євро на цифрову економіку та е-врядування

У Європейській Комісії готують міжнародний проект допомоги Україні розміром EUR25 млн на розвиток цифрової економіки та електронного уряду
 

Про це йшлося на зустрічі представників ЄК із радником президента України Михайлом Федоровим у Києві,повідомляє Depo.ua з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Під час зустрічі представники Єврокомісії повідомили про підготовку міжнародного проекту допомоги Україні обсягом 25 млн євро на розвиток цифрової економіки та електронного уряду, а також надали свої рекомендації до концепції "Держава у смартфоні". Ключові пропозиції стосувалися розвитку ідентифікації громадян, упровадження ефективної структури управління розвитком сфери й організації виконання поставлених амбітних завдань", - повідомила прес-служба президента.

У свою чергу Федоров розповів про плани та перспективи: "Ми маємо дуже чіткі плани на рік і ключові показники ефективності до 2024 року. "Держава у смартфоні" для мене - це коли українець може вирішити будь-яку свою життєву або ділову ситуацію онлайн в один клік і бажано зі смартфона, коли наш громадянин назавжди забуде, який на вигляд чиновник і де він перебуває, коли українці зможуть брати активну участь у розвитку держави через смартфон".

Нагадаємо, Кабінет міністрів України запровадить ще одну електронну послугу - е-малюк.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна