ЄБРР збільшив допомогу Україні на боротьбу зі сміттям

ЄБРР планував виділити Україні 500 тисяч євро на реалізацію Національної стратегії з управління муніципальними відходами, проте пізніше банк прийняв рішення додатково дати ще 250 тис. євро
Depo.Гроші
7 вересня 2016 18:32
ФОТО: depo.ua

Про це під час церемонії урочистого відкриття ЄБРР розробки Національної стратегії з управління муніципальними відходами заявив директор ЄБРР-Україна Шевкі Аджунер, повідомляє depo.ua з посиланням на Укрінформ.

"У нас є доповнення до програми технічної допомоги. Спочатку програма була розрахована на 0,5 млн євро. Зараз є доповнення до неї в плані технічної допомоги - це 250 тис. євро", - сказав Аджунер.

За його словами, важливим моментом для реалізації стратегії буде залучення приватного бізнесу до управління муніципальними відходами.

"У нас є неабиякий досвід у плані управління відходами на муніципальному рівні. Наша ініціатива зародилася ще в 2015 році. Ми виявляли інвестиційні бар'єри і думали, як залучити приватний сектор до управління відходами. Це дуже великий пласт роботи, який важко реалізувати без підтримки приватного бізнесу", - вважає директор ЄБРР-Україна.

Він упевнений, що інвестиційний потенціал управління відходами в Україні - це можливість створити великий ринок.

"Проте, без стратегії національного рівня нічого неможливо реалізувати, це був головний бар'єр для інвестування в Україні", - додав Аджунер.

Нагадаємо, в Україні з’явиться інтерактивна карта звалищ

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ