ЄБРР шукає консультантів для розвитку державно-приватного партнерства в Україні

ЄБРР оголосив конкурс консультантів в рамках надання технічної допомоги для розробки сучасної концепції державно-приватного партнерства шляхом удосконалення чинного законодавства України
Depo.Гроші
6 червня 2016 16:18
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу Мінінфраструктури.

Основною метою запропонованого технічного завдання є розробка політики і юридичних умов для ДПП / концесії в Україні для посилення участі приватного сектора в інфраструктурних проектах – у тому числі, але не обмежуючись портами, інженерними мережами і дорогами (більш детально тут).

Передбачається розробити і затвердити нову політику (ДПП / Концесії) і законодавчу основу (Закон про концесії) для реалізації проектів ДПП та концесії в Україні. Робота буде базуватися на сучасних тенденціях ДПП та кращих міжнародних практик, а також експертного думку місцевих особливостей, включаючи поточне законодавство України.

"Новий документ дасть поштовх розвитку концесій в Україні, зробить цей вид співпраці бізнесу з державою вигідним для всіх учасників. Бізнес давно чекає на цей закон, тому метою роботи є його швидка підготовка та презентація вже у 2016 році", - зазначають у Мінінфраструктури та запрошують всіх зацікавлених осіб, відповідних оприлюдненими критеріям, взяти участь у тендері.

Як повідомлялося, Україна і Греція обговорили можливість створення поромного сполучення між країнами.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші