ЄБРР інвестував $4 млн в український стартап

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) інвестує в український фотобанк Depositphotos $4 млн
Depo.Гроші
17 грудня 2015 12:36
ФОТО: depo.ua

Вкладання грошей в українську компанію відбувається через підрозділ Venture Capital Investment Programme, створене ЄБРР для подібних інвестицій, передає depo.ua з посиланням на AIN.UA.

Також повідомляється, що ще $ 1млн компанії виділять TMT Investments. Раніше вони вже підтримували проект, а зараз збільшать свою частку. Це портфельна інвестиція, а розмір частки і оцінка компанії не розголошуються.

Відомо, що угода повинна бути закрита до кінця року.

"Наша історія з ЄБРР - це не про добродійність або про допомогу країні заради допомоги країні, це бізнес. Вкладають, бо хочуть заробити, і заробити багато", - сказав про майбутню угоду засновник Depositphotos Дмитро Сергєєв.

За умовами ЄБРР всі інвестиції в Depositphotos повинні витрачатися в Україні, але основна виручка компанії генерується за межами країни. Основні напрямки для інвестиції - це набір розширення штату співробітників, розвиток інфраструктури київського представництва і маркетинг.

Довідка. Depositphotos - міжнародний фотобанк, заснований українським підприємцем Дмитром Сергєєвим в 2009 році. Це посередник між авторами зображень і їх покупцями і надає послуги клієнтам з усього світу, надаючи їм підтримку на 14 мовах.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші