ЄБРР і МВФ рекомендують знизити стартову ціну ОПЗ, - Reuters

ЄБРР спільно з МВФ рекомендували уряду України зменшити стартову ціну виставленого на продаж Одеського припортового заводу - одного з найбільших хімічних виробництв країни
Depo.Гроші
2 червня 2016 17:54
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в листі, підписаному главами представництв ЄБРР Франсісом Маліжем і МВФ - Жеромом Ваше на ім'я прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана, передає depo.ua з посиланням на Reuters.

За інформацією Reuters, глави представництв назвали «завищеною» ціну в 500 млн дол. за 99,6% акцій ОПЗ.

"Ми побоюємося, що багато відомих міжнародних інвесторів можуть просто вирішити навіть не розглядати можливість своєї участі, - цитує листа агентство Reuters. - Такий розвиток подій несприятливо позначиться на довірі іноземних інвесторів у наступному раунді приватизації заводу і в цілому зіпсує імідж України та її потенційну привабливість для прямих іноземних інвестицій".

Нагадаємо, 18 травня Кабмін дав можливість Фонду держмайна розпочати процедуру приватизації Одеського припортового заводу.

Зазначимо також, що приватна компанія намагається відстояти результати приватизаційного конкурсу щодо ОПЗ від 2009 року.

Одеський припортовий завод (м. Южне, Одеська обл.) – другий за величиною виробник аміаку і карбаміду і третій – з випуску азотних добрив в Україні. Підприємство також здійснює перевантаження хімічної продукції, що надходить з країн СНД на експорт. Завод є монополістом на загальнодержавному ринку спеціалізованих послуг з прийому, охолоджування і перевантаження аміаку.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші