ЄБРР дав високу оцінку роботі "Першої приватної броварні"

Представник Європейського банку реконструкції та розвитку дав високу оцінку роботі компанії "Перша приватна броварня" та назвав її важливим і довгостроковим партнером ЄБРР в Україні
Depo.Гроші
16 червня 2016 10:29
ФОТО: depo.ua
ЄБРР дав високу оцінку роботі "Першої приватної броварні"
ЄБРР дав високу оцінку роботі "Першої приватної броварні"

"Перша приватна броварня", одним з акціонерів якої є ЄБРР, – це приклад ефективної української компанії з прозорою структурою акціонерів та передовими принципами корпоративного управління на висококонкурентному ринку.

Так про роботу "Першої приватної броварні" відгукнувся Антон Усов, Старший радник Європейського банку реконструкції та розвитку з зовнішніх зв’язків у країнах Східної Європи та Кавказу. Незважаючи на загальну економічну кризу в Україні, "Перша приватна броварня" завершила ще один етап реконструкції власного пивоварного виробництва у м. Львів, і, як результат, збільшила виробничі потужності львівського заводу до 130 млн літрів на рік.

“Збільшення обсягів виробництва означає створення нових робочих місць та збільшення перерахувань до державного бюджету України, – зазначає Антон Усов. – ЄБРР вважає компанію “Перша приватна броварня” своїм важливим та довгостроковим партнером”.

В “Першій приватній броварні” пояснили, що необхідність проведення реконструкції пов’язана з ростом долі ринку компанії та обсягів продажу протягом останніх 2-х років. Раніше повідомлялося, що у 2015 році обсяги продажів “Першої приватної броварні” виросли на 11% у натуральному обсязі та на 43% у грошовому відношенні.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші