eBay прогнувся під російські вимоги

Інтернет-аукціон eBay заявив про готовність зберігати персональні дані російських клієнтів на серверах в Росії
Depo.Гроші
7 квітня 2015 13:19
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "Комерсант". Схожу позицію зайняла і платіжна система PayPal, що належить eBay.

Американська компанія вже переносить дані зі Швейцарії. 3 квітня глава російського представництва eBay Володимир Долгов зустрівся із заступником глави Роскомнадзору Антоніною Прієзжева.

"eBay перебуває в робочій групі з самого першого дня, проте подібна зустріч з представниками влади стала першою, - зазначив Долгов. - Основною метою eBay було отримати відповіді на ряд питань стосовно закону про персональні дані, який вступить в силу з 1 вересня 2015 року. За підсумками зустрічі eBay підтверджує готовність збирати і зберігати необхідну інформації в повній відповідності з законом".

У компанії не пояснили, який обсяг даних потрібно перенести і чи буде eBay будувати власні серверні потужності або використовувати орендовані. Проте в компанії впевнені до моменту вступу закону в силу робота по перенесенню даних буде завершена.

22 липня 2014 Володимир Путін підписав закон про персональні дані. Згідно з документом фірми, які не відкриють свої дата-центри в Росії, будуть вважатися порушниками і Роскомнадзор зможе за рішенням суду заблокувати їхні ресурси для росіян. Законом також створюється особливий "реєстр порушників прав суб'єктів персональних даних".

Мітки: eBay, Росія