Джемілєв переконував Порошенка повністю блокувати Крим

Уповноважений президента України з прав кримськотатарського народу, колишній голова меджлісу кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв переконував президента України Петра Порошенка повністю блокувати Крим
Depo.Гроші
26 лютого 2015 16:59
ФОТО: depo.ua
Джемілєв переконував Порошенка повністю блокувати Крим
Джемілєв переконував Порошенка повністю блокувати Крим

Під час сьогоднішнього круглого столу політик заявив, що звільнити Крим від окупантів допоможе повна відмова від постачання на півострів продуктів, електрики та води, передає «Левый берег».

«Блокада насамперед викличе злість Аксьонова («глави» призначеного Кремлем «уряду» Криму, - ред.) і Константинова («глави держради» Криму, - ред.), тому що їм і так зараз несолодко... Прості ж кримчани, які підтримують Україну, дзвонять мені кожен день і самі просять про це. Вони готові терпіти, аби звільнитися від окупантів», - пояснив Джемілєв.

Він додав, що за підсумками розмови про це з Порошенком не було прийнято жодного рішення.

Як повідомляв depo.ua, у свою чергу голова меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров закликав негайно відновити нормальне транспортне сполучення для взаємин між людьми, які живуть в окупованому Криму і на материковій частині України. В кінці грудня президент України Петро Порошенко заявляв, що обмеження на в'їзд/виїзд з Криму пов'язане із захистом материкової України від диверсійних груп та не є блокадою півострова.