Двокімнатна квартира - «золота середина»?

Приймаючи рішення купити квартиру в Києві, кожен з нас керується своїми потребами та фінансовими можливостями
Depo.Гроші
9 грудня 2014 16:41
ФОТО: depo.ua
Двокімнатна квартира - «золота середина»?
Двокімнатна квартира - «золота середина»?

Хтось, незважаючи на потреби, віддає перевагу квартирам з великою квадратурою і великою кількістю кімнат, а хтось діє більш раціонально, зіставляючи свої потреби з можливостями.

Якщо говорити про ринок житлової нерухомості Києва, то найбільш доступними вважаються однокімнатні квартири. Такий вид житла ідеально підійде для проживання однієї людини або якщо Ви купуєте квартиру для подальшої здачі її в оренду.

Якщо ж говорити про нерухомість для сім'ї, то «одиничка» не здається настільки підходящим варіантом, особливо якщо ми говоримо про сім'ю з дитиною.

У такому випадку варто звернути увагу на квартири з великою кількістю кімнат і великим метражем. Оптимальним варіантом може стати двокімнатна квартира.

По-перше, ціна на двокімнатні квартири в Києві не набагато вища вартості однокімнатних. Якщо взяти одного конкретного забудовника і його житловий об'єкт, то взагалі вартість метра квадратного житлоплощі у двокімнатній квартирі буде меншою ніж в «одиничці».

Якщо говорити про трикімнатні або чотирикімнатні квартири, то їх вартість набагато вища. Таким чином, віддавши перевагу двокімнатній квартирі, ніж покупці яка більша за площею, Ви заощадите значну суму грошей, котру можна витратити на ремонт або інші цілі.

Двокімнатна квартира - це хороший вибір для сім'ї з дитиною, оскільки вона надає можливість особистого простору для дитини, у вигляді особистої кімнати. Власна кімната - це не тільки місце де дитина буде грати, відпочивати, робити уроки, це ще й відповідальність за порядок у своєму особистому просторі, що, безумовно, позитивно позначається на формуванні дисципліни у дитини.

Враховуючи все викладене вище, можна зробити висновок, що двокімнатні квартири в Києві - це та сама «золота середина» ринку житлової нерухомості, особливо якщо мова йде про квартиру для сім'ї з дитиною.

Детальніше на сайті: www.dzerela.kiev.ua

Мітки: квартира