ДТЕК готовий захищати свою репутацію в українському чи міжнародних судах

Енергетична компанія ДТЕК реагуватиме на будь-які спроби політичного тиску в рамках законодавства
Depo.Гроші
27 квітня 2015 16:21
ФОТО: depo.ua

Про це сказано в офіційному повідомленні, яке сьогодні розповсюдила компанія.

Зокрема, йдеться про наміри партії "Демократичний альянс" пікетувати 27 квітня офіс ДТЕК, інформацію про що розміщено на офіційному акаунті партії в соціальних мережах.

ДТЕК, йдеться у відкритому повідомленні, поважає конституційне право українських громадян на вираження своєї публічної позиції за допомогою мирних акцій, проте в цьому випадку розцінює наміри партії "Демократичний альянс" як акт політичного тиску. Компанія підкреслює, що в поточній кризовій ситуації в енергетиці несе відповідальність за стабільну роботу енергосистеми і не дозволить втягувати 130-тисячний колектив ДТЕК у політику.

"Ми оцінюємо події останніх днів, як чітко сплановану політтехнологічну атаку на компанію. Зі свого боку, щоб не відбувалося в політичній площині, ми зробимо все можливе, щоб утримати енергосистему. Все інше - відповідальність політиків і чиновників", - йдеться в заяві для ЗМІ .

"ДТЕК залишає за собою право захищати свою репутацію в українському чи міжнародних судах", - сказано в заяві.

Як повідомлялось, минулого тижня ДТЕК заявив, що публічні звинувачення компанії в організації акцій протестів шахтарів - це не що інше, як бажання перекласти відповідальність за гостру кризу в енергетичній галузі на приватну компанію та спроба чиновників уникнути відповідальності за бездумну політику щодо вугільників і енергетиків.

На думку компанії, соціальний вибух, який стався в галузі, - це результат затягування з вирішенням ключових проблем в енергетиці протягом 6 місяців.

 

Мітки: