Друг Авакова "згадав" про свій мільярд і став найбагатшим нардепом

Народний депутат від "Народного фронту" Ігор Котвіцький доповнив свою декларацію за попередній рік, зазначивши, що тримає на рахунках у банках 970,92 млн грн. Він офіційно став найбагатшим у парламенті
Depo.Гроші
15 вересня 2015 16:27
ФОТО: depo.ua

Доповнену декларацію за 2014 рік він оприлюднив на сайті Верховної Ради у серпні, повідомляє depo.ua з посилнням на Радіо "Свобода".

У березні, коли всі парламентарії мусять подавати декларацію про доходи, Котвіцький вказав заощадження та рахунки у розмірі 63,867 млн грн. Тепер він збільшив суму коштів на 907,05 мільйонів.

Друг Авакова "згадав" про свій мільярд і став найбагатшим нардепом - фото 1

Друг Авакова "згадав" про свій мільярд і став найбагатшим нардепом - фото 2

Крім того, збільшилась загальна сума його сукупного доходу з 26,06 до 71,9 млн грн. Це сталося через зростання доходу від дивідендів і процентів.

На запитання журналіста, звідки Котвіцький взяв понад 900 мільйонів гривень, він порадив звернутися до людини, яка заповнювала його декларацію за 2014 рік.

"Це до бухгалтера питання. Люди помиляються і виправили помилку. Це гроші, які багато років лежали на рахунках у банках, а не виникли нізвідки. Це механічна помилка", - заявив він.

За даними видання, Котвіцький є бізнес-партнером сім'ї міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова. На момент обрання народним депутатом він був членом спостережної ради - віце-президентом ПАТ "Інвестор", яке спеціалізується на наданні інформаційних, консультативних та маркетингових послуг, оптової торгівлі, а також оренді офісних приміщень. Головою наглядової ради - президентом ПАТ "Інвестор" до 2013 року був сам Арсен Аваков, а зараз цю посаду обіймає його дружина - Інна Авакова.

Нагадаємо, що до цього найбагатшим парламентарем був співголова депутатської групи "Відродження" Віталій Хомутиннік.

Більше новин економіки читайте в рубриці Гроші.depo.ua.