Будинок Януковича на Оболоні переписали на вірменина

Минулої осені приватний будинок екс-президента України Віктора Януковича на Оболонській набережній переоформили на нового власника - Артура Хачатуровича Ростом’яна
Depo.Гроші
12 січня 2015 11:03
ФОТО: depo.ua
Будинок Януковича на Оболоні переписали на вірменина
Будинок Януковича на Оболоні переписали на вірменина

Про це повідомляють «Наші гроші» з посиланням на дані з Державного реєстру прав на нерухоме майно.

Договір купівлі-продажу був укладений 2 жовтня 2014 року і посвідчений нотаріусом Альоною Петрицькою. Згідно з документами, знайденими минулої зими в «Межигір'ї», вона в якості нотаріуса обслуговувала фірми межигірської групи.

Відомості про державну реєстрацію обтяжень відсутні, тобто арешт на це нерухоме майно не накладено.

До жовтня 2014 року земля і цей будинок на Оболонській набережній були оформлені на ТОВ «Київбуджитло». Незмінним власником цієї компанії є ТОВ «Дом Лісника», на яке також була оформлена земля під маєток в Сухолуччі - мисливські угіддя Януковича в Дніпровсько-Тетерівському лісгоспі. Цей же «Дом Лісника» займався постачанням цінних матеріалів для розвитку Межигір'я.

Новий власник будинку на Оболонській набережній також пов'язаний з «мисливським» оточенням Януковича. ЗМІ інформують, що Артур Ростом'ян довгий час був приписаний по вул. Радянській в селі Голованівськ, в одному будинку і сусідній квартирі з Вачаганом Ростом'яном. Останній відомий як співзасновник ТОВ «Мисливсько-рибальський клуб «Ярик», який було створено разом з генерал-майором Костянтином Сапком - неодноразовим головою Головного управління МВС у Київській області. Ім'я сина Сапка Костянтина фігурує в списку президентського мисливського клубу «Кедр» - того самого, на який в 2012 році оформили 30 тис. га Сухолуччя.

До речі, на Оболонській набережній четвертому президенту також належить квартира в будинку 15/5. У ній Янукович офіційно був прописаний ще до обрання на пост глави держави. Після втечі Януковича квартиру опломбувала прокуратура.

Як повідомляв depo.ua, станом на листопад 2014 року Генпрокуратура України відкрила більше 30 кримінальних проваджень, а також заарештувала активи Віктора Януковича і його оточення на 35 млрд грн.