Долар і бензин підняли ціни на весілля

У столиці майже в два рази подорожчали весільні послуги. Експерти пов'язують зростання цін не тільки з початком осіннього сезону весіль, а й зі зростанням курсу долару. Більше того - вони прогнозують, що до Нового року ціни зростуть ще на 20-30%
Depo.Гроші
3 жовтня 2014 10:13
ФОТО: depo.ua
Долар і бензин підняли ціни на весілля
Долар і бензин підняли ціни на весілля

Разом з тим, як пише «Сегодня», вартість послуг в РАГСі поки залишається колишньою, і підвищення поки не планується: офіційний збір - 0,85 грн, церемонія реєстрації шлюбу - 155-304 грн.

«Півроку тому пристойну весільну сукню можна було купити за 1,5-3 тис. грн. А зараз точно така ж коштує мінімум 5-6 тис! Мінімальна вартість організації свята в скромному ресторані на 35 осіб - 55-70 тис. грн. І це - без додпослуг: фото, відео, лімузину і уроків хореографа з постановки першого танцю », - каже наречена.

Як розповіли в одному зі столичних ательє, тканину для пошиття закуповують за кордоном, і після подорожчання долару їм довелося піднімати ціни.

«В Європі за тканину ми розраховуємося валютою. Тому не виключено, що ціни на деякі вироби будуть ще рости », - розповіла власниця одного зі столичних ательє. Оренда весільного лімузину за півроку зросла на 30%, і становить 500-1000 грн на годину, залежно від класу авто. «Довелося підняти ціни, тому що бензин зараз дуже дорогий», - розповіли у фірмі з оренди авто.

Крім того, подорожчали і послуги тамади - за вечір він обійдеться мінімум в 2,5 тис. грн, стільки ж коштуватимуть послуги фото і відео, а музиканти - від 1,5 тис. грн.