До вересня Світовий банк може виділити Україні $500 млн

Рада директорів Світового банку на засіданні 25 серпня розгляне виділення Україні другої програмної позики на політику розвитку обсягом 500 мільйонів доларів
Depo.Гроші
18 серпня 2015 18:05
ФОТО: depo.ua

У повідомленні на сайті банку йдеться про те, що рада директорів розгляне українське питання першим після двотижневої перерви в роботі, передає depo.ua.

Раніше заступник глави Адміністрації президента України Дмитро Шимків і представники уряду зазначали, що виділення Світовим банком другої програмної позики дозволить Україні також отримати 300 мільйонів доларів від уряду Японії у рамках інвестиційного договору між двома країнами.

Необхідні закони для цього нового фінансування Верховна Рада ухвалила навесні-влітку цього року. Разом із тим, вони вже дозволили Києву на початку серпня отримати 1,7 мільярдів доларів другого траншу кредиту Міжнародного валютного фонду.

Першу програмну позику від Світового банку у розмірі 750 мільйонів доларів Україна вже отримала в травні 2014 року. Тоді міністерство фінансів інформувало, що отримані кошти витрачатимуться на проведення стратегічних та інституціональних реформ в державі.

Більше новин економіки читайте в рубриці Гроші.depo.ua.