До бюджету конфіскують 250 тисяч гривень внесків до двох партій

До держбюджету конфіскують 148,9 тис. гривень внесків на підтримку "Батьківщини" та 100 тис. гривень допомоги для "Радикальної партії Олега Ляшка"

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на НАЗК.

За порушення встановленого законом порядку надання внесків на підтримку політичної партії визнано винними двох громадян, яких притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу та конфіскації сум внесків до державного бюджету України.

Так, Вінницький апеляційний суд, розглянувши апеляційну скаргу на постанову Вінницького міського суду Вінницької області, постановив залишити скаргу без задоволення, а постанову міськсуду – без змін. Відповідно до постанови суду за фактом вчинення правопорушення, передбаченого ст. 212-15 Кодексу України про адміністративні правопорушення, до державного бюджету буде конфісковано 148,9 тис гривень благодійного внеску, здійсненого фізичною особою для фінансування політичної партії "Батьківщина".

Хустський районний суд Закарпатської області своєю постановою визнав винним громадянина за надання безповоротної фінансової допомоги з порушенням встановленого законом порядку надання внеску на підтримку політичної партії "Радикальна партія Олега Ляшка". Відповідно до постанови суду, яка набрала законної сили, до державного бюджету буде конфісковано внесок у розмірі 100 тис. гривень.

Нагадаємо, Національне агентство з запобігання корупції повідомляє, що понад 130 тисяч гривень незаконного внеску на підтримку кандидата у президенти Валентина Наливайченка конфіскують до держбюджету.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook