Для виплати винагород бійцям АТО вже видані накази на суму 1,5 млн грн – Генштаб

Для виплати грошових винагород військовослужбовцям станом на сьогодні видано 7 наказів на суму 1,5 мільйона гривень
Depo.Гроші
18 березня 2015 17:33
ФОТО: depo.ua
Для виплати винагород бійцям АТО вже видані накази на суму 1,5 млн грн – Генштаб
Для виплати винагород бійцям АТО вже видані накази на суму 1,5 млн грн – Генштаб

Про це заявив в.о. спікера Генштабу ЗСУ Владислав Селезньов, повідомляє depo.ua з посиланням на «РБК-Україна».

За його словами, винагороду за успішне виконання бойового завдання найближчим часом отримають військовослужбовці з підрозділів 30-ї та 128 бригад ЗСУ.

Також, зазначив Селезньов, грошову винагороду отримають 45 військових з 55-ї бригади.

«Всього на розгляд штабу АТО вже надійшли документи на виплату грошових винагород за знищення 210 одиниць ворожої техніки, а також, у тому числі 29 знищених і 1 захоплений у полон танк, а також за успішне виконання майже 100 бойових завдань», - сказав спікер.

Також Селезньов роз'яснив новий порядок нарахування грошової винагороди військовослужбовцям, які виконуюють бойові завдання у зоні проведення АТО.

«Від 3 лютого набув чинності новий порядок нарахування грошової винагороди військовослужбовцям в особливий період та під час проведення АТО. Раніше вона дорівнювала 100% місячного грошового забезпечення або його частини, яка пропорційна кількості днів, проведених у зоні бойових дій, але не могла бути менше 3 тис. грн. Зараз грошову винагороду за місяць також дорівнює 100% місячного грошового забезпечення, але не менше 3 тис. грн», - сказав він.

Селезньов пояснив, що відповідно до чинного законодавства, нарахування грошової винагороди здійснюється відповідно до кількості днів, проведених у зоні АТО.

«Якщо раніше працювала норма, провів у зоні АТО хоча б 3 дні, не менше, ніж 3 тис. грн військовослужбовець мав отримати. Зараз діє норма, якщо військовослужбовець провів у зоні АТО повний місяць, то він отримує грошову винагороду в розмірі 100% від щомісячного грошового забезпечення, але не менше, ніж 3 тис. грн. Якщо провів менше місяця - то пропорційно кількості днів, проведених у зоні АТО», - сказав він.

Як повідомляв depo.ua, 112 березня в Міноборони заявили, що українські військовослужбовці за знищення і захоплення ворожої військової техніки на Донбасі, а також успішне виконання бойових завдань отримають майже 13 млн гривень. Першу винагороду в розмірі 85,2 тис. грн вже виплачено військовослужбовцям 128 бригади за знищення двох бойових бронемашин противника.