Для української армії готують новий БТР "Варан"

До кінця 2016 року року київське ТОВ "НПК "Техімпекс" планує представити дослідний зразок БТР "Варан"
Depo.Гроші
10 жовтня 2016 11:04
ФОТО: depo.ua

Про це в інтерв’ю Defense Express повідомив засновник компанії Євген Ващілін, передає Depo.ua.

За словами Ващіліна, компанія планує до кінця року закінчити роботу над технічною документацією і дослідним зразком бронетранспортера.

варан1

"За цей рік ми розробили десь 70% конструкторської документації. Це дуже важливо тому, що показувати без конструкторської документації дослідний або готовий зразок, не має сенсу. До зими ми плануємо повністю закінчити пакет конструкторської документації на "Варан" і паралельно зробити його дослідний зразок. І якщо буде зацікавленість з боку силових структур, надамо його для державних випробувань", - зазначив Ващілін.

Нагадаємо, раніше Укроборонпром презентував комплекс розвідки і пеленгації "Тінь" 

Довідка: БТР "Варан" з колісною формулою 8х8 вперше був представлений на виставці "Зброя та Безпека-2015".

БТР оснащений дизельним двигуном Deutz потужністю 320 к. с., який розміщений праворуч від механіка і командира, а також ​​автоматичною коробкою передач Allison.

Корпус БТР може забезпечити захист від куль калібру 7,62 мм, а в лобовій і кормовій проекції - від куль 12,7 мм. Також на "Варан" може бути встановлений комплекс активного захисту.

Відповідно до побажань замовника, на БТР можуть бути встановлені різні бойові модулі.

Що стосується застосування, то БТР "Варан" може виготовлятися в різних комплектаціях: машина управління, зв'язку, медична, а також ремонтно-евакуаційна.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші