Для дівчат немає нічого неможливого

Давно пройшли часи, коли жінки не мали права вчитися, працювати у тих галузях, які доступні чоловікам. Для жінок відкритий великий світ можливостей, де вони мають змогу щоденно розвиватися та самостверджуватися

Зазвичай прийнято вважати, що безліч винаходів сучасності, які нас оточують, створили чоловіки. Але якщо заглибитись в історію, то саме жінкам ми завдячуємо деякими з найбільш вирішальних та тривких нововведень. Зважаючи на їхні обов’язки у сім’ях і спільнотах, саме жінки винайшли посуд для приготування їжі, рослинні ліки, тканину для виготовлення зручного одягу та  навіть шоломи для космонавтів.

Спираючись на ці факти К. Тіммеш наважилася написати книгу − новинку до 26-го BookForum  − "Дівчата думають про все на світі" (видавництво "Ранок"), що буде надихати і допомагати дівчатам у важку хвилину не здаватися й впевнено крокувати до своєї мети. Книга вміщує 12 цікавих історій про жінок-винахідниць, які назавжди змінили життя своїх нащадків, створивши неймовірні речі.

Уже при народженні людина зустрічається з одним із найвизначніших винаходів, що створила жінка, - це шкала Апґар, яка оцінює стан новонароджених. Завдяки цій шкалі було врятовано сотні тисяч життів немовлят, які потребували термінової уваги і медичної допомоги.

К. Тіммеш у своїй книзі "Дівчата думають про все на світі" зауважує, що більшість винаходів жінок стали результатом їхньої допитливості, креативності й нестандартного способу мислення. Найяскравішим прикладом цього є історія про юну леді, яка, перебуваючи на Всесвітній виставці  у Сент-Луїсі, намагалася одночасно їсти морозиво-сандвіч і тримати букет квітів. Опинившись у такій скрутній ситуації, дівчина випадково винайшла перший ріжок у світі. У світі панує думка, що жінки більш чутливі і чуйні, ніж чоловіки. Так, Мері Андерсон, пожалівши водія трамвая, винайшла склоочисники, без яких сьогодні більшість не уявляють свого життя.  А Енн Мур зі своєю матір’ю власноруч створили дитячі переносники "Snugli, які полегшили життя матусям всього світу.

Жінки багато століть боролися за свої права, намагаючись представити перед світом свої винаходи, які вони могли б запатентувати під власним іменем. Лише у 1715 р. було задокументовано перший доказ винаходу американської жінки — новий спосіб лущення та мелення кукурудзи. Саме завдяки Сібіллії Мастерс мільйони жінок в усьому світі мають можливість запатентувати свій винахід. А допоможуть їм у цьому поради К. Тіммеш, представлені в кінці книги.

Отже, сьогодні для дівчат не існує перешкод, які б завадили їм повірити в себе і досягти омріяної цілі.  Книга "Дівчата думають про все на світі" видавництва "Ранок" на прикладах відомих жінок-винахідниць переконає у цьому.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Гроші