Депутати полегшили життя японським інвесторам

Сьогодні народні депутати підтримали проект закону №0020 "Про ратифікацію Угоди між Україною та Японією про сприяння та захист інвестицій"
Depo.Гроші
3 червня 2015 13:37
ФОТО: depo.ua

За таке рішення проголосували 289 нардепів, передає depo.ua.

Документом передбачається надання Верховною Радою України згоди на обов'язковість для України даної угоди шляхом її ратифікації. Вона була підписана 5 лютого 2015 в Києві.

Угода має сприяти подальшому розвитку українсько-японського інвестиційного співробітництва, активізації торговельного обороту між двома державами, створити передумови для збільшення обсягу іноземних капіталовкладень в економіку держави, знизити некомерційні ризики для іноземних інвесторів в Україні, утвердити у світі позитивного іміджу України як держави зі сприятливим інвестиційним кліматом.

Угодою передбачається надання інвесторам сторін режиму найбільшого сприяння стосовно створення, придбання і розширення інвестицій; на взаємній основі гарантується захист від незаконної експропріації та націоналізації інвестицій; закріплюється право інвесторів на вільний переказ коштів, пов'язаних із здійсненням інвестицій, визначаються процедури врегулювання інвестиційних спорів.