Демобілізованим повернуть робочі місця - Мінсоцполітики

Мінсоцполітики застосує санкції щодо тих роботодавців, які відмовляться повернути демобілізованим їхні робочі місця
Depo.Гроші
30 січня 2015 18:35
ФОТО: depo.ua
Демобілізованим повернуть робочі місця - Мінсоцполітики
Демобілізованим повернуть робочі місця - Мінсоцполітики

Про це заявив міністр соціальної політики України Павло Розенко, повідомляє depo.ua з посиланням на «РБК-Україна».

«За тими людьми, які приходять з армії, і їх забирали з робочих місць, чинне законодавство чітко фіксує необхідність збереження за ними цих робочих місць. Всі вони повернуться на ті робочі місця, які вони займали до їх мобілізації. Це 100%. Якщо у нас будуть факти про те, що роботодавці відмовляють повертати людей на робочі місця, реакція держави буде жорсткою. Є відповідні санкції для роботодавця за такі речі, штрафи в тому числі», - сказав Розенко.

Міністр також додав, що центри зайнятості повинні підготуватися до того, щоб працевлаштовувати тих демобілізованих, які перед мобілізацією не працювали.

Як повідомляв depo.ua, згідно із законопроектом №1525 «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення порядку проходження військової служби і питань соціального захисту громадян України, які проходять військову службу під час особливого періоду», за тими особами, які підпадають під демобілізацію, але укладають контракт, зберігається місце роботи і середня зарплата. Ця норма поширюються на студентів і учнів всіх форм освіти.