Демчишин запевняє, що за лютий шахтарям заплатили 30% зарплати

Шахтарям вже заплатили 30% зарплати за лютий
Depo.Гроші
7 квітня 2015 12:35
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин під час засідання Верховної Ради України, повідомляє depo.ua з посиланням на РБК-Україна.

З його словами, за листопад і грудень 2014 р. накопичилося 650 млн грн заборгованості лише по зарплаті.

"З них 200 були погашені за рахунок коштів, які були виділені в бюджеті 2015 р., 450 млн потрібно було погашати з виручки, яку шахти отримували в січні, лютому і так далі. Більш того, протягом січня-лютого, протягом цілого місяця шахти стояли не працюючи, тому що не було попиту", - сказав міністр.

Також Демчишин зазначив, що основним споживачем українського вугілля є Вуглегірська станція, а також станції компанії ДТЕК.

"Вуглегірська станція після обстрілу і військових дій не могла отримувати вугілля через зруйновану логістику, з компанією ДТЕК не було знайдено комерційно вигідною домовленості, тому доведеться погашати цю заборгованість з нових місяців, з виручки, яку ми отримуємо в лютому, березні, квітні. Тому сьогодні ми повністю розрахувалися за січень і на 30% за лютий, тому ці кошти, які ми отримаємо, дадуть можливість заплатити цілу місячну зарплату і в принципі вийти на поточний режим розрахунків з шахтарями", - сказав він.

Нагадаємо, сьогодні Рада виділила 400 млн грн на зарплати шахтарям.