Демчишин взявся за облгази після прочухана Яценюка

До Міненерго надходить чимало скарг щодо рахунків на газ, зокрема, спекуляції довкола соціального ліміту в обсязі 1,2 тисячі кубометрів, а також щодо низької якості самого блакитного палива
Depo.Гроші
15 січня 2016 14:08
ФОТО: depo.ua

Про це заявив у п'ятницю на селекторній нараді міністр енергетики та вугільної промисловості України Володимир Демчишин, повідомляє  depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"У рамках міністерства спільно із НКРЕКП створюється робоча група, яка відслідковує скарги, що нам надходять. Це були скарги по рахунках, які виставляють облгази, там є різні проблеми, і ми це обговоримо сьогодні. Це й використання соціального ліміту в 1200 кубічних метрів, і як він використовується різними облгазами у виставленні рахунків. І також, у першу чергу, це якість послуги, яку вони надають", - зазначив Демчишин.

Міністр уточнив, що дуже багато скарг надходять на якість газу, його калорійність.

"Я хотів би повернутися до тих змін, яких ми очікуємо від суб'єктів ринку. Із 1 жовтня почав діяти Закон України "Про ринок газу". Основна філософія цього ринку – захист прав та інтересів споживачів. Я хотів би звернути на це увагу облгазів та інших суб'єктів ринку", - сказав Демчишин.

Нагадаємо, що 13 січня прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив "накрути хвоста" тепловикам за неправильні платіжки: представники теплокомуненерго мають нараховувати плату за опалення в оселях громадян, виходячи з фактичної температури у квартирах. 

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші<