Демчишин: Шахтарі з державних шахт повернулися до роботи, а хто протестує в Києві - не зрозуміло

Шахтарі з шахт державної форми власності вже повернулись на свої робочі місця. У Києві відбуваються штучні акції
Depo.Гроші
26 квітня 2015 09:04
ФОТО: depo.ua

Про це в ефірі "5 каналу" заявив міністр енергетики та вугільної промисловості України Володимир Демчишин, передає depo.ua.

"Я був на з'їзді шахтарів, це було у вівторок, я спілкувався із шахтарями, їх було приблизно 600-700 чоловік, які приїхали зі всієї України. І наскільки я знаю, вони роз'їхались. Тому що я спілкуюсь з генеральними директорами державних підприємств і у Львові, і на Волині, і в Красноармійську, і в інших містах України де знаходяться шахти. І вони всі говорять, що вони працюють - їхні люди повернулись. Тому, хто залишився - тут складно сказати", - зазначив Демчишин.

За його словами, з керівниками профспілок шахтарів було обговорене навіть питання закриття неприбуткових шахт.

"Скоріш за все - це штучні речі, тому що по реакції профспілок - вона мінялась в часі. Ми з Волинцем і Турмановим, ми з ними зустрічались в лютому, ми працювали над планом розвитку вугільної промисловості, ми обговорювали заходи, які потрібні для розвитку шахт, для того, щоб залучити кошти і розвивати шахти. Більше того, ми проговорювали навіть необхідність закриття і консервації деяких шахт", - наголосив Демчишин.