Демчишин розповів, як забезпечить Україну вугіллям на зиму

Україна у вересні-жовтні планує прискорити нагромадження запасів вугілля на складах ТЕС за рахунок збільшення його постачань з Росії, далекого зарубіжжя, а також зони АТО
Depo.Гроші
25 серпня 2015 17:31
ФОТО: depo.ua

Про це на закритому засіданні антикризового енергетичного штабу повідомив міністр енергетики і вугільної промисловості Володимир Демчишин, передає depo.ua з посиланням на прес-службу міністерства.

"На даний момент запас вугілля 1,2 млн тонн. Звичайно, цього замало. Наступні два місяці - 10 днів серпня, вересень і жовтень - це період, упродовж якого можна і потрібно везти вугілля з усіх напрямків", - сказав Демчишин.

За словами міністра, Україна на 1 жовтня планує нагромадити 3,2 млн тонн вугілля на складах ТЕС і ТЕЦ.

Також, як зазначив Демчишин, на шахтах "Павлоградвугілля", які підконтрольні енергохолдингу ДТЕК бізнесмена Ріната Ахметова, міститься близько 400 тисяч тонн вугілля марки Г, темпи вивозу якого останнім часом прискорилися.

"Із середнього обсягу 650 вагонів щодня, вони (ДТЕК - ред.) почали вивозити 750-780",- зазначив міністр.

Крім того, за даними Демчишина, держкомпанія "Центренерго" домовилася про постачання вугілля з Росії та далекого зарубіжжя.

"У "Центренерго" є домовленості на постачання вугілля морським шляхом на кінець вересня - початок жовтня. З Кузбасу (Росія - ред.) відвантажується перша партія. До кінця серпня ці вагони мають надійти на станції", - додав міністр.

Нагадаємо, раніше Кабінет міністрів погодив схему вивозу вугілля з зони АТО через територію Росії.

Більше новин економіки читайте в розділі Гроші. depo.ua