Демчишин розповів, скільки коштуватиме Україні вугілля з зони АТО

Україна буде закуповувати вугілля для ТЕС із зони АТО за ціною не вище 1100 гривень за тонну без урахування податку на додану вартість (ПДВ)
Depo.Гроші
15 вересня 2015 19:29
ФОТО: depo.ua

Про це на брифінгу заявив міністр енергетики та вугільної промисловості України Володимир Демчишин, передає depo.ua з посиланням на УНІАН.

"1100 гривень за тонну плюс ПДВ", - сказав він, коментуючи інформацію про плани бойовиків збільшити ціну вугілля, який вивозиться з зони АТО на підконтрольну владі територію.

Він зазначив, що ця ціна відповідає вартості вугілля, що купується у видобувачів на території, підконтрольній владі. При цьому міністр повідомив, що близько половини вугілля, що видобувається в зоні АТО має собівартість значно меншу, ніж ціна купівлі вугілля.

"Ми знаємо, що хтось здобуває по 700, 900, 1000 гривень/тонна... Я не бачу ніякого сенсу купувати вугілля за завищеною ціною", - сказав Демчишин.

При цьому він повідомив, що існує певне коло осіб, які хочуть контролювати поставки вугілля із зони АТО, створюючи його дефіцит.

Нагадаємо, раніше Демчишин заявив, що Україна накопичить достатньо запасів вугілля для безперебійного проходження опалювального сезону.

Більше економічних новин читайте у розділі Гроші. depo.ua.