Демчишин розповів, про що дискутував з Коломойським в "Укртранснафті"

Міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин розраховує на мирне вирішення ситуації навколо зміни голови правління АТ "Укртранснафта"
Depo.Гроші
19 березня 2015 23:22
ФОТО: depo.ua
Демчишин розповів, про що дискутував з Коломойським в "Укртранснафті"
Демчишин розповів, про що дискутував з Коломойським в "Укртранснафті"

Про це він сказав журналістам за підсумками переговорів в офісі "Укртранснафти" в Києві в четвер увечері, передає "Українська правда".

"Була нормальна розмова. Ми не хочемо якихось силових заходів", - зазначив міністр.

"Ми спілкувалися, пили воду, Коломойський вів себе коректно. Вони хочуть вивчити протокол рішення наглядової ради про відсторонення Лазорка з посади", - сказав Демчишин.

"Він (Коломойський) сьогодні нам заявив, що несе моральну відповідальність за компанію "Укртртанснафта", тому він не міг не прийти на цю зустріч, не міг не підтримати Лазорка", - сказав міністр.

"Рішення Наглядової ради було легітимним, воно було ухвалене правомірно у відповідності з усіма вимогами. Підстав йому недовіряти, сумніватися в ньому немає", - додав він.

"Думаю, що після проведення всіх заходів щодо перевірки тих документів, які були нами надані, ми побачимо новий день", - сказав міністр.

Демчишин висловив сподівання, що нещодавно призначений новий керівник "Укртранснафти" Юрій Мірошник в п'ятницю прийде в офіс компанії і почне виконання своїх обов'язків.

Міністр також пояснив, що зміна керівника "Укртранснафти" пов'язана з тим, що за наявності Лазорка на посаді глави компанії буде складно провести всебічну та об'єктивну перевірку її фінансової та господарської діяльності.

Як повідомляв depo.ua, сьогодні ввечері народний депутат Сергій Лещенко написав на своїй сторінці в Facebook, що голова Дніпропетровської ОДА Ігор Коломойський в супроводі озброєних автоматами людей прибув в офіс держкомпанії «Укртранснафта». Пізніше Демчишин, який також прибув до в "Укртранснафту", заявив, що озброєних людей там нема.

Сьогодні вдень відсторонений з посади глави правління "Укртранснафти" Олександр Лазорко, який є вихідцем з групи "Приват" Коломойського, забарикадувався в будівлі "Укртранснафти", в той час як туди прибув призначений новим керівником Юрій Мірошник у супроводі бійців спецпідрозділу групи «Альфа» СБУ.