У "Центренерго" і "Укрінтеренерго" проведуть позаплановий аудит

Міністр енергетики Володимир Демчишин прийняв рішення про проведення позапланових аудитів компаній "Центренерго" і "Укрінтеренерго"
Depo.Гроші
5 лютого 2016 05:08
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляється на сторінці Міністерства у Фейсбуці, передає depo.ua.

Зазначається, що перевірка буде проводитись для "з’ясування законності укладених контрактів на імпорт вугілля, відповідність декларованих об'ємів фактично поставленим, наявність сертифікатів якості та походження вугілля та визначення якісних показників вугілля, яке фізично знаходиться на складах, а також з’ясування цінових параметрів поставок".

В міністерстві відзначили, що у разі виявлення порушень законодавства матеріали будуть передані до правоохоронних органів для надання відповідної оцінки.

"Результати аудиту дадуть можливість Міністру енергетики аргументовано доповісти громадськості щодо резонансних питань імпорту вугілля на підприємства державної генерації, базуючись на відповідних документах", - йдеться в повідомленні.

При цьому, Володимир Демчишин звернувся до керівництва ДФС та СБУ з проханням також відреагувати на резонансну інформацію щодо поставок імпортного вугілля на підприємства державної генерації.

Нагадаємо, раніше Демчишин заперечив інформацію, яка з'явилася в ЗМІ, про закупівлю державної енергогенеруючої компанії "Центренерго" вугілля антрациту із зони АТО під виглядом вугілля з Південно-Африканської республіки, яке значно дорожче.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.