У Донецьку Діди Морози за викликом не беруть рублі і бояться опинитися у в'язниці

depo.ua дізнався, скільки коштує викликати на свято в Донецьку Діда Мороза і Снігуроньку
Depo.Гроші
29 грудня 2014 14:14
ФОТО: depo.ua
У Донецьку Діди Морози за викликом не беруть рублі і бояться опинитися у в
У Донецьку Діди Морози за викликом не беруть рублі і бояться опинитися у в'язниці

Війна війною, а Дід Мороз повинен прийти на свято до дітей. Очевидно, саме так вважає багато хто з донеччан, оскільки на 31 число знайти акторів вже практично неможливо.

«Давайте ми до вас приїдемо 30 грудня або 1 січня, - пропонує depo.ua Олександр, він же за сумісництвом Дід Мороз. - У нас на ці дні ще є вільний час, а на 31 грудня все розписано по хвилинах». Уточнюємо ціну виступу. З'ясовується, що візит одного Діда Мороза обійдеться батькам у 350 грн, а в супроводі Снігуроньки на 100 грн дорожче - 450 грн. Це буде півгодинний виступ. Щоб батьків не злякала названа сума, Олександр пропонує розділити її між декількома сім'ями. «Запросіть на свято своїх друзів з дітьми або сусідів. Я не проти попрацювати відразу з кількома дітьми, а вам буде дешевше», - говорить донецький Дід Мороз.

При цьому Олександр відразу уточнює, що цього року вони приймають замовлення, враховуючи діючу в місті комендантську годину.

«Бажано зробити замовлення до 18.00. Якби у нас все було тихо і спокійно, то не було б і проблем. Минулого Нового року ми приїжджали і в 2-3 години ночі. Зараз, на жаль, цього зробити не зможемо. Не хочеться зустріти Новий рік у в'язниці», - вибачаючись говорить він.

Стриптизерки розбіглися

Замовити в Донецьку стриптизерок на новорічне свято вельми проблематично. Зателефонувавши в кілька спеціалізованих місць, де до війни запросто можна було купити як жіночий, так і чоловічий стриптиз, depo.ua переконався, що танці топлес зараз в «столиці ДНР» в дефіциті. «Всі дівчатка і хлопчики втекли з Донецька, і поки ніхто не повернувся, - розповідає один з менеджерів місцевого стрип-клубу. - Хто поїхав до Запоріжжя, хто в Дніпропетровськ, хто в Київ. Поки ніхто не хоче повертатися в Донецьк, тож із замовленнями стриптизу на Новий рік зараз проблематично».

Починаємо вмовляти і натякаємо, що «за ціною не постоїмо». Після тривалих пошуків знаходимо вихід. Стриптизерку обіцяють доставити на новорічне свято із Запоріжжя.

«Якщо ви зможете дівчинку-стриптизерку забрати машиною із Запоріжжя і привезти її туди назад, спробую домовитися. Вартість - 2,5 тис. грн за три танці топлес в костюмі Снігуроньки», - погоджується один з постачальників стриптизерок, який назвався Вадимом. При цьому він ставить умову, що танцівниці має бути надано приміщення для переодягання та аудіо-обладнання, а флешку з музикою вона привезе з собою.

Рублі не пропонувати

У Дідів Морозів та Снігуроньок, які готові працювати на «дорослих» корпоративах в Донецьку, багато замовлень. Більшість з них вже ангажовані на новорічну ніч. Головні їхні замовники - нічні клуби, які хочуть побалувати своїх відвідувачів піснями і танцями дідуся та онуки відразу після бою курантів. А ось у донеччан, які готові чекати появи веселої костюмованої парочки до 2 або 3 години ночі, ще є шанси.

«У нас багато акторів, і всі хочуть заробити. Тож якщо почекаєте до 2 ночі, Дід Мороз і Снігуронька встигнуть приїхати до вас на свято», - обіцяє depo.ua тамада Олена з Донецька. Вона обіцяє, що актори приїдуть в хороших костюмах і тверезі. Правда, замовнику доведеться розщедритися - вартість 30-хвилинної програми обійдеться йому мінімум в 1 тис. грн.

«Це найменше, що можу вам запропонувати. Клуби платять Дідам Морозам і Снігуронькам за виступ в два рази більше - 2 тис. грн», - розводить руками Олена. При цьому пропозиція розплатитися з акторами рублями, а не гривнями, дівчину явно ставить у глухий кут: «А чому рублями? Ну, не знаю навіть, що вам сказати. Це небажано. Зрозумійте, рублі нам ні до чого, ми ж живемо в Україні. Давайте у гривні, так буде краще», - відповідає дівчина-продюсер Діда Мороза і Снігуроньки. А ось долари в якості плати за виступ вона готова брати, не замислюючись: «Доларами заплатити можна. Долари всі зараз збирають, не відмовляться від них і артисти!».