Дачу Януковича під Севастополем постановили знести

Суд постановив знести незаконні будівлі в урочищі Батилиман під Севастополем
Depo.Гроші
10 лютого 2015 16:32
ФОТО: depo.ua
Дачу Януковича під Севастополем постановили знести
Дачу Януковича під Севастополем постановили знести

Про це повідомляє прес-служба прокуратури анексованого Севастополя, передає depo.ua з посиланням на ІА Крым Медиа.

«Під час перевірки законності будівельних робіт на об'єкті капітального будівництва «Реконструкція бази відпочинку «Мис Айя» зафіксовано багато порушень», - повідомили в прокуратурі.

Там з'ясували, що під виглядом реконструкції там побудували два нові об'єкти, які виходили за територію бази відпочинку. При цьому у забудовника ТОВ «Норд-2007» не було необхідних дозвільних документів.

Нагадаємо, за даними ЗМІ, масштабне будівництво на мисі Айя почалося влітку 2013 року. У пресі віллу, що будується, охрестили дачею колишнього президента України Віктора Януковича. У той же час в прес-службі Адміністрації Президента тоді заявляли, що Янукович і його родина не мають відношення до будівництва.

23 лютого 2014 року після втечі Януковича з Києва, але ще до анексії Криму, група активістів та представників ЗМІ відвідала недобудовану резиденцію Віктора Януковича на мисі Айя.

Доступ на базу відпочинку «Мис Айя» закритий для відвідування навіть після анексії Криму Росією.

Айя - мис на південному березі Криму, на південний схід від Балаклави, виступ берега довжиною 13 кілометрів. Мис Айя обмежує Південний берег Криму з заходу. Назва мису походить від грецького слова «айос» (святий, свята). Вважається, що греки рахували, що ці місця святі і ховали тут своїх предків. Мис Айя входить в однойменний Державний ландшафтний заказник.