Coolpad Torino – найкращий бюджетний смартфон 2016-2017 (Р)

Смартфон Coolpad Torino переміг у номінації "Найкращий бюджетний смартфон 2016-2017", за версією EISA Awards. У цьому випадку визначення "ціна-якість" буде неправильним, адже якість і технічні характеристики перевищують заявлену ціну
Depo.Гроші
20 вересня 2016 19:03
ФОТО: depo.ua
Coolpad Torino – найкращий бюджетний смартфон 2016-2017 (Р)
Coolpad Torino – найкращий бюджетний смартфон 2016-2017 (Р)

Модель отримала програмований сканер відбитків для 5 пальців; великий обсяг оперативної та внутрішньої пам'яті; відмінну камеру; два окремі простори (Dual Space), що означає наявність прихованої для інших очей області в телефоні та дозволяє користуватися одночасно ніби двома телефонами в робочих або особистих цілях, мати одночасно два аккаунти Facebook, WhatsApp, Viber і т.д. Coolpad Torino - єдиний смартфон середнього цінового сегменту (РРЦ 5555 грн.), який має 2 роки гарантії від виробника, IPS дисплей на 5,5 дюймів, восьмиядерний процесор Qualcomm Snapdragon і офіційну підтримку.

Coolpad Torino – найкращий бюджетний смартфон 2016-2017 (Р) - фото 1

Корпус Coolpad Torino володіє комфортним для рук і привабливим для очей стильним дизайном. Задня панель виконана з гладкого, приємного матеріалу, який своєю формою продовжує плавну лінію вигнутого скла екрану. Золоте обрамлення підкреслює індивідуальність і преміальність смартфону. Він створений, щоб справити чудове враження вже з першого погляду.

Coolpad Torino – найкращий бюджетний смартфон 2016-2017 (Р) - фото 2

Coolpad Torino підтримує 4G LTE, працює на ОС Android 5.1 (Lollipop) із фірмовим інтерфейсом Cool User Interface 8.0 і двома окремими просторами, один із яких прихований для інших. Габарити смартфону становлять 154 х 76,5 х 8,7 мм, а вага лише 163 м. IPS-дисплей на 5,5 дюймів отримав роздільну здатність HD і щільність 267 пікселів на дюйм. Смартфон працює на потужному восьмиядерному процесорі Qualcomm Snapdragon MSM8929 із розрядністю 64 біта й частотою 1,4 ГГц, за графіку відповідає Adreno™ A405. Також смартфон отримав 3 Гб оперативної пам'яті та 16 Гб фізичної із можливістю розширити її за допомогою MicroSD (до 32 Гб). Завдяки таким характеристикам, Coolpad Torino надає користувачу безліч цікавих функцій інтерфейсу, такі як виведення зображення зі смартфону на інший екран (Cast Screen), можливість дивитися відео й писати повідомлення на одному екрані, робити селфі з кумедним підписом і визначенням віку.

Coolpad Torino – найкращий бюджетний смартфон 2016-2017 (Р) - фото 3

Ця модель також використовує друге покоління сканера відбитків пальців, що дозволяє запрограмувати сканер під кожен із 5 пальців і виконувати різні завдання одним натисканням: розблокувати, зробити моментальне селфі, набрати друга, почати запис розмови і т.д. Друге покоління сканера відбитків пальців Coolpad надзвичайно швидке й реагує вже через 0,5 секунди, а також може сканувати відбитки при русі пальців у всіх напрямках.

Технологія Dual Space була відзначена на виставці CES у Лас-Вегасі в цьому році як найкраще рішення з безпеки шифрування даних у телефоні. Наявність двох окремих просторів дозволяє використовувати другий "віртуальний телефон" для робочих або особистих цілей.

EISA Awards - це найбільш авторитетна міжнародна нагорода для технологічних продуктів. Європейська асоціація зображення та звуку (European Imaging and Sound Association, EISA) є унікальним об'єднанням майже 50 спеціалізованих журналів із 23 країн Європи, яке протягом 34 років щорічно проводить нагородження кращих технологічних продуктів. Саме тому компанія Сoolpad пишається отриманою нагородою і пропонує Вам стати володарем чудового смартфону Coolpad Torino.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші