ЧС 2018
Вибори-2019
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Цьогоріч українцям повернули понад 5 млрд гривень за депозити в банках-банкрутах

У 2017 році через автоматизовану систему виплат Фонду гарантування вкладів відшкодування отримали 65,7 тис. вкладників неплатоспроможних банків на суму 5,06 млрд грн

Depo.Гроші
14 вересня 2017 05:28
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляють у Фонді гарантування вкладів, передає Depo.ua.

Це становить близько 80% всіх виплат, які були здійснені Фондом у поточному році.

За всю історію діяльності Фонд виплатив відшкодування майже 2 млн вкладників на загальну суму 92,2 млрд грн. В тому числі, з часу проведення реформи системи гарантування у 2012 році, гарантовану суму в обсязі 87,55 млрд грн отримали 1,5 млн людей.

Найбільші суми відшкодування виплачені вкладникам "Дельта Банку" - 15,58 млрд грн, Банку "Фінанси та Кредит" - 9,92 млрд грн, "ВіЕйБі Банку" - 6,65 млрд грн, "Платинум Банку" - 4,77 млрд грн, "Імекс Банку" - 4,18 млрд грн.

У Фонді зафіксований випадок, коли одна людина отримувала відшкодування як вкладник 15-ти неплатоспроможних банків. Ще декілька отримували гарантовану суму як вкладники щонайменше десяти і більше банків.

Нагадаємо, раніше ЗМІ писали, що Фонд гарантування вкладів намагається уникнути відповідальності за необгрунтовану ліквідацію банків, перекладаючи вину на суддів.

Як відомо, суди прийняли рішення, що набрали законної сили, щодо 11 банків. У цих рішеннях говориться про відновлення діяльності або про скасування рішень щодо виведення з ринку таких банків, як "Фінансова ініціатива", "Союз", "Український інноваційний банк", "Капітал", "Велес", "Радикал банк", "ТК Кредит", "Східно-промисловий комерційний банк", "Київська Русь", "КСГ банк", "Хрещатик".

Фото: Владислав Содель

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.