Члени Кабміну зберігають близько 7 мільйонів доларів готівкою - ЗМІ

Тільки в деклараціях 24 членів українського Кабінету міністрів зазначено близько 7 млн доларів готівкою
Depo.Гроші
31 жовтня 2016 20:10
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в підрахунках Reuters, передає Depo.ua.

"Система електронного декларування покликана стати так званим "шоу доброї волі", в якому чиновники готові показати громадськості свій фінансовий стан, щоб у разі брехні бути залученими до відповідальності і відійти нарешті від культури, яка негласно дозволила їм накопичити багатство через кумівство і хабарництво", - йдеться в повідомленні.

Проте, відзначає видання, реакція громадськості на екстравагантний спосіб життя, який випливає з оприлюднених декларацій чиновників, "була тривожною".

"Ми не очікували такого поширеного явища серед державних чиновників. Я не можу собі уявити європейського політика, який вкладає гроші в винну колекцію, де одна пляшка коштує більше 10 тисяч доларів" - цитує видання главу ЦПК Віталія Шабуніна.

"Останні події, швидше за все, тільки підвищать суспільне невдоволення керівництвом країни, викликане відсутністю прогресу реформ", - йдеться в матеріалі.

Нагадаємо, що раніше в НАБУ повідомили, що першими повну перевірку пройдуть е-декларації народних депутатів, суддів, прокурорів.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші